Wzbudzając duże zaufanie wśród kontrahentów na rynku firma nasza skupiła uwagę na przemyśle spożywczym co zaowocowało wprowadzeniem na rynek prototypu nagrzewnicy do komory wędzarniczej.  Sukces w tej dziedzinie poszerzył działalność firmy w zakresie produkcji różnych nagrzewnic wszelakiego typu. Obserwacja rynku paszowego oraz zbożowo-młynarskiego zaowocowała tym, że w roku 1993 firma nasza rozpoczęła również produkcję łańcuchów do przenośników wg naszego nowatorskiego rozwiązania konstrukcyjnego.

Dalsze kroki rozwoju skłoniły nas do podjęcia produkcji kompletnych przenośników łańcuchowych typu „REDLER”, które stały się czołowym produktem firmy RYBIŃSKI S.C.

Program naszej działalności zawiera się w kierunkach:

  • projektowanie
  • doradztwo
  • wykonawstwo i montaż
  • produkcja
  • regeneracja

Dzięki długoletniej współpracy z wieloma firmami na terenie kraju nasz program produkcji oraz moce przerobowe pozwalają nam na przyjmowanie każdego nawet najbardziej nietypowego zamówienia, co powoduje iż kontrahenci widząc wygodę w realizacji wielu zamówień tylko w jednej firmie chętnie korzystają z naszych usług. Jeżeli masz w swoim procesie produkcji słabe ogniwo my postaramy się zaprojektować zmiany oraz wdrożyć je tak by przestało być słabym ogniwem.

Nasze produkty