Łańcuchy

Łańcuchy

Produkujemy wszelkiego typu łańcuchy służące do przenośników według własnych rozwiązań konstrukcyjnych o każdej podziałce, a więc mające wszystkie wydajności, które produkujemy ze stali węglowej, jak i kwasoodpornej. Wyróżniają się odpornością na wszelkie uszkodzenia i bardzo wysoką trwałością, ponieważ wykonane są między innymi z certyfikowanych materiałów. To sprawia, iż będą one służyć Państwu przez długi czas. Zapewniamy, iż proponowane przez nas łańcuchy transportowe przeznaczone do redlerów posiadają wszelkie niezbędne atesty.

Oto przykłady niektórych z naszych produktów: Proponujemy między innymi łańcuchy do redlerów transportujące wszelkie pasze, zboża, mąki kostne, makuchy oraz tym podobne produkty. Zupełnie inne są łańcuchy kolejki podwieszonej do transportu półtusz. Tego typu elementy pracują w warunkach zmiennej temperatury. Proponujemy Państwu także łańcuch do transportu elementów podwieszonych, które są stosowane w przemyśle gumowym.


 

Oto przykłady niektórych z naszych produktów:
 

  • Łańcuchy do redlerów transportujące m.in. pasze, zboża, mąki kostne, makuchy itp.

 


 

  • Przykładowe modele łańcuchów kolejki podwieszonej do transportu półtusz (pracujące w warunkach zmiennej temperatury)

 

 


 

  • Łańcuch do myjki pojemników (wersja kwasoodporna)

 

 


 

  • Łańcuch do transportu elementów podwieszonych (przemysł gumowy)

 

 


 

  • Łańcuch dla przemysłu owocowo-warzywnego

 

 


 

  • Łańcuch do transportu tytoniu

 


 

  • Łańcuch do transportu zrębki (przemysł drzewny)

 

 


 

  • Łańcuch do transportu odpadów z rębaka (przemysł drzewny)

 

 


 

  • Łańcuch przenośnika rębaka do transportu kloców (przemysł drzewny)

 

 


 

Łańcuch przenośnika rębaka do transportu kloców (przemysł drzewny)

Łańcuchy transportowe produkowane przez naszą firmę z powodzeniem mogą zastąpić kute, wówczas za dodatkową opłatą zmieniamy tylko koła łańcuchowe stacji początkowej i końcowej.

Wszystkie współpracujące elementy łańcucha najbardziej narażone na zużycie poddawane są specjalnej obróbce cieplnej, potwierdzonej na życzenie zamawiającego kartą jakości wyrobu przez niezależny wyspecjalizowany w tej dziedzinie zakład.
 


 

Wysokiej jakości łańcuchy transportowe

Jeśli potrzebują Państwo wysokiej jakości łańcuchów transportowych to poza wyżej wymienionymi produktami oferujemy między innymi łańcuchy do transportu zrębki. Tego typu produkty stosowane są między innymi w przemyśle drzewnym. Łańcuch do transportu odpadów z rębaka jest również używany w tego typu gałęzi przemysłu. W tym przypadku proponujemy Państwu także łańcuch przenośnika rębaka do transportu kloców. Produkowane przez naszą firmę produkty z powodzeniem mogą zastąpić dotychczasowe łańcuchy kute, wówczas za dodatkową opłatą zmieniamy tylko koła łańcuchowe stacji początkowej i końcowej. Wszystkie współpracujące elementy łańcucha najbardziej narażone na zużycie poddawane są specjalnej obróbce cieplnej, potwierdzonej na życzenie zamawiającego kartą jakości wyrobu przez niezależny wyspecjalizowany w tej dziedzinie zakład.