Firma RYBIŃSKI s.c. jest producentem przemysłowych urządzeń transportowych, dedykowanych do materiałów sypkich.

Naszą pozycję na rynku budujemy od roku 1986, sukcesywnie zdobywając uznanie w głównych branżach przemysłu w Polsce i za granicą, ze szczególnym uwzględnieniem przechowalnictwa i przetwórstwa zbóż,  szeroko pojętej energetyce i eko-energetyce, chemii, przemyśle drzewnym. Produkujemy urządzenia o wyjątkowej trwałości, mające spełniać najwyższe normy jakości. Zapewniamy tym samym naszym klientom wyjątkowe urządzenia, które będą pracować w najcięższych warunkach przez wiele lat w systemie bezawaryjnym.

Specjalizujemy się w produkcji:

▪ Przenośniki zgarniakowe (redlery) o wydajnościach do 300 t/h w standardzie.
▪ Podnośniki kubełkowe o wydajnościach do 220 t/h w standardzie, rozwiązania indywidualne do 400 t/h.
▪ Przenośniki taśmowe.
▪ Rozdzielacze, zasuwy, armatura itp.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo urządzenia w wykonaniu: standard, ATEX oraz płynoszczelne. Produkujemy urządzenia ze stali: kwasoodpornych, ocynkowanych, węglowych oraz HARDOX.

Wszystkie urządzenia produkujemy w naszym zakładzie produkcyjnym w Polsce

Dzięki temu mamy stały i pełny nadzór nad kontrolą jakości produkowanych przez nas urządzeń, co przekłada się na jakość wykonania, solidność oraz wieloletnią bezawaryjną pracę urządzeń.

Wsparcie dla Inwestora na każdym etapie inwestycji i eksploatacji:

  • wsparcie techniczne na etapie projektowania,
  • wykonanie kompletnego projektu,
  • wsparcie techniczne przy montażu lub montaż z ekipą RYBIŃSKI,
  • pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny autoryzowanymi ekipami,
  • stały dostęp do części eksploatacyjnych i zamiennych.

Ponadto, że jesteśmy producentem urządzeń transportowych, współpracujemy z wieloma firmami branżowymi, które są liderami w swoich dziedzinach. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaprojektować oraz wybudować od podstaw przemysłowe magazyny zbożowe na podstawie silosów stalowych ocynkowanych.

Budowane przez nas obiekty są wyposażane w światowej klasy silosy produkowane przez firmę SYMAGA.

 


 

Na każdym etapie swojej działalności przykładamy ogromny nacisk na jakość, ochronę środowiska oraz BHP co jest potwierdzone certyfikatami:

PN-EN ISO 9001:2015
PN-EN ISO 14001:2015
PN-ISO 45001:2018-06

Energooszczędność:

Stale zmierzamy w kierunku redukowania zużycia energii elektrycznej poprzez wymianę maszyn na nowe energooszczędne, korzystamy z mocy biernej oraz do oświetlania hal wykorzystujemy energooszczędne lampy LED. Dodatkowo wszystkie maszyny i urządzenia poddawane są okresowym przeglądom.

80% zapotrzebowania na energię elektryczną pozyskujemy z odnawialnych źródeł energii.

Gospodarowanie odpadami:

Wszystkie komponenty oraz materiały są dobierane w sposób minimalizujący powstawanie odpadów poprodukcyjnych. Wszystkie wytworzone odpady są przekazywane wyspecjalizowanym firmom recyklingowym do ich ponownego przetworzenia, wykorzystania lub utylizacji.

Głównymi odpadami powstałymi podczas produkcji są: złom stalowy, odpady z tworzyw sztucznych, makulatura, przepracowane oleje.